fbpx

Crossout Sistem Gereksinimleri

Crossout Sistem Gereksinimleri
Okunuyor Crossout Sistem Gereksinimleri
0 / 5 Ortalama: 5 Toplam: 7

Crossout Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Enkazlar Arasında Hayatta Kalma Savaşına Katılın! Gereksinimleri Hemen İnceleyin! 🚗💥

Crossout, Targem Games tarafından geliştirilen ve Gaijin Distribution KFT tarafından yayınlanan ücretsiz bir çok oyunculu çevrimiçi araç savaşı oyunudur. Oyuncular, post-apokaliptik bir dünyada kendi özelleştirilmiş savaş araçlarını inşa edip savaşa sokarlar. Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir.

Crossout’un ana oynanışı, oyuncuların parçaları birleştirerek kendi araçlarını tasarlamalarını ve savaş alanlarında diğer oyuncularla çatışmalarını içerir. Oyuncular, savaş araçlarını yaratırken kullanılabilir parçaların çeşitliliği ve kombinasyonları sayesinde tamamen kişisel ve özgün araçlar oluşturabilirler. Farklı silah, zırh, tekerlek ve türlü aksesuarları kullanarak stratejik ve çok yönlü araçlar inşa etmek mümkündür.

Oyun, PvE (oyuncu ve yapay zeka düşmanlarına karşı) ve PvP (oyuncular arasında) modları sunar. PvP modunda, oyuncular farklı haritalarda birbirlerine karşı mücadele ederken, PvE modunda oyuncular zombi benzeri düşmanlarla ve düşman AI fraksiyonlarıyla savaşırlar.

Oyunda başarı elde ederek ve görevleri tamamlayarak, oyuncular yeni parçalar, silahlar ve diğer özellikler için ödüller kazanabilirler. Ayrıca oyun içi ekonomi sistemi sayesinde oyuncular, kendi yapabilecekleri parçaları diğer oyunculara satma ve takas etme imkanına da sahiptir.

Crossout, oyuncuların stratejilerini geliştirme, yeteneklerini kullanma ve taktiklerini ayarlama konusunda esneklik sağlayan eğlenceli bir savaş oyunudur. Ayrıca, araç tasarımı ve savaşın heyecan verici atmosferi, oyuncular arasında popülerlik kazanmıştır.

Crossout Minimum Sistem Gereksinimleri

GereksinimlerMinimum Gereksinimler
İşletim SistemiWindows 7 / 8 / 10 (64-bit)
İşlemciIntel Core 2 Duo E8500 / AMD Phenom II X3 720 veya üstü
Bellek4 GB RAM
Ekran KartıNVIDIA GeForce 510 / AMD Radeon HD 5450 / Intel HD Graphics 4000
DirectXSürüm 11
Depolama6 GB boş alan
İnternet BağlantısıGeniş bant internet bağlantısı

Crossout Önerilen Sistem Gereksinimleri

GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim SistemiWindows 7 / 8 / 10 (64-bit)
İşlemciIntel Core i5-3330 / AMD Ryzen 5 10500 veya üstü
Bellek8 GB RAM
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 280
DirectXSürüm 11
Depolama6 GB boş alan
İnternet BağlantısıGeniş bant internet bağlantısı

Crossout Çıkış Tarihi

Crossout oyunu, Targem Games tarafından geliştirilen ve Gaijin Entertainment tarafından yayınlanan bir çok oyunculu çevrimiçi savaş oyunudur. Oyunun ilk sürümü, 24 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanmıştır.

Crossout Fragman

Yorum Yap