fbpx

Crysis 2 Sistem Gereksinimleri

Crysis 2 Sistem Gereksinimleri
Okunuyor Crysis 2 Sistem Gereksinimleri
0 / 5 Ortalama: 5 Toplam: 7

Crysis 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı! Oyun Severleri Heyecanlandıran Detaylar! Gereksinimleri Hemen İnceleyin! 🔥

Crysis 2, Crysis serisinin ikinci oyunudur ve Crytek tarafından geliştirilip Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanmış bir bilim kurgu, birinci şahıs nişancı (FPS) türündeki video oyunudur. Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için 22 Mart 2011 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Oyun, New York City’yi büyülü grafikleri ve detaylı oyun dünyasıyla sunar. Hikaye, ilk oyunda olduğu gibi Nanosuit adlı özel bir askeri giysiyi kontrol eden oyuncunun etrafında döner. Bu giysi, oyuncuya olağanüstü yetenekler kazandırır ve çevreyle etkileşim kurma, güçlü saldırılar gerçekleştirme ve düşmanlardan korunma gibi imkanlar sunar.

Oyuncular, uzaylı bir tehditle karşı karşıya kalan bir askeri olan Alcatraz karakterini kontrol eder. Hikaye, ilk oyunda yaşanan olayların üzerine kurulur ve New York City’nin istilasına karşı mücadeleyi anlatır. Grafikleri, hikayesi ve oynanışıyla Crysis 2, oyuncular tarafından olumlu eleştiriler almış ve FPS severler tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmıştır.

Crysis 2, geniş açık dünya tasarımı yerine, daha lineer bir ilerlemeye sahip olmasıyla önceki oyundan farklılık gösterir. Bununla birlikte, görsel ve oynanış kalitesiyle oyunun oyunculara unutulmaz bir deneyim sunmayı başardığı söylenebilir.

Crysis 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

ÖzellikMinimum Sistem Gereksinimleri
İşletim SistemiWindows XP, Vista veya 7 (32 veya 64-bit)
İşlemciIntel Core 2 Duo 2.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 2.0 GHz
RAM2 GB
Ekran KartıDirectX 9.0c destekli 512 MB RAM’li NVIDIA GeForce GTS 450 veya AMD Radeon HD 5770 veya Intel HD Graphics 4000
Sabit Disk Alanı9 GB boş alan
DirectXSürüm 9.0c

Crysis 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

ÖzellikÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim SistemiWindows 7 (64-bit) veya daha yeni
İşlemciIntel Core i5 3.0 GHz veya AMD Ryzen 5 3.0 GHz veya üstü
RAM4 GB veya üstü
Ekran KartıDirectX 11 destekli 1 GB RAM’li NVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 5870 veya üstü
Sabit Disk Alanı9 GB boş alan
DirectXSürüm 11

Crysis 2 Çıkış Tarihi

Crysis 2, Türkçe çıkış tarihi olarak 22 Mart 2011 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyun, Crysis serisinin ikinci oyunu olarak Crytek tarafından geliştirilmiş ve Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanmıştır. Bu tarihten itibaren oyuncular, Crysis 2’nin heyecan verici hikayesi ve görsel açıdan etkileyici dünyasıyla oyunun tadını çıkarmışlardır.

Crysis 2 Fragman

Yorum Yap