fbpx

Donald Trump’ın Sosyal Medya Uygulaması: Truth Social

Donald Trump’ın Sosyal Medya Uygulaması: Truth Social
Okunuyor Donald Trump’ın Sosyal Medya Uygulaması: Truth Social
0 / 5 Ortalama: 0 Toplam: 0

Donald Trump’ın Sosyal Medya Uygulaması: Truth Social

Eski ABD Başkanı Donald Trump tarafından başlatılan sosyal medya uygulaması olan Truth Social‘ın, hedeflenen tarihe kadar “tamamen operasyonel” olmak için mücadele ettiğine dair raporlar ortaya çıktı. Kullanıcılar yalnızca zorlu bir bekleme listesine takılmakla kalmadı, uygulama indirmeleri de düştü ve uygulama yalnızca iOS kullanıcıları tarafından kullanılabiliyordu.

Ancak şimdi, sosyal medya platformunun, Android dahil tüm cihazlarda kullanıcıların hizmetlerine erişmesine izin veren kendi web uygulamasını duyurmasıyla her şey değişmeye hazır hale geldi. Lansman, planlanan 31 Mayıs tarihinden bir hafta önce geliyor.

eski-abd-baskani-trump-in-sosyal-ag-truth-social-yurt-disinda-indirilmeye-acildi

Şirketten gelen bir bildirimde şu sözler yer alıyor: “TÜM ARKADAŞLARINIZA SÖYLEYİN: Gerçek Sosyal Web Uygulaması artık mevcut!”

Apple dışındaki kullanıcıların nihayet siteye erişebileceği ve platformdaki profillerin ve gönderilerin artık diğer platformlarla da paylaşılabileceği anlamına geliyor. Kullanıcıların diğer sosyal medya sitelerinde paylaşmak için gönderilerin ekran görüntülerini almaları gerekiyordu. Bu can sıkıcı durum kullanıcıları platformdan soğumaları için önde gelen sebeplerden birisi olacak göze batıyor.

İlgili İçerikler:
Yorum Yap