1. Anasayfa
 2. Oyun

Exoprimal Sistem Gereksinimleri

Exoprimal Sistem Gereksinimleri
Exoprimal Sistem Gereksinimleri
0

Yeni Keşiflere Hazır mısın? Exoprimal Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı. Bilgisayarın Yeterli mi? Hemen Öğren ve Maceraya Katıl! 🚀💥

Exoprimal, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bu çok oyunculu aksiyon oyununda oyuncular, devasa dinozor sürülerine ve mutasyona uğramış tarih öncesi yaratıklara karşı mücadele etmek zorundadır.

Oyunun oynanışı, oyuncunun Exofighter adlı bir karakteri kontrol ettiği oyuncu-karşı-oyuncu-çevre (PvEvP) tarzı bir video oyunudur. Oyunda, oyuncu Leviathan adlı karanlık bir yapay zeka tarafından belirlenen bir dizi savaş görevini tamamlayarak onu yok etmek için bir yol keşfetmeye çalışan bir Exofighter’ı kontrol eder. Oyunda farklı exosuit zırhları bulunur ve her biri kendi silahları ve yetenekleriyle donatılmıştır. Oyuncular, oyun sırasında sınıflarını değiştirebilir veya karakterlerine diğer sınıflardan yetenekler kazandıran “rigs” uygulayabilirler. Oyuncular ayrıca oyunun Survival Pass’ini tamamlayarak exosuit’lerine ve silahlarına yeni görünümler ve kozmetik eşyalar açabilirler.

Oyundaki ana mod “Dino Survival” olarak adlandırılır. İki takım, Leviathan tarafından belirlenen hedefleri tamamlamak için birbirleriyle yarışır. Oyunda karşılaşılan ana düşmanlar, gizemli vortexlerden ortaya çıkan T-rex, Triceratops ve raptorların yanı sıra özel savaş yetenekleri olan “NeoSaurs” adlı mutasyona uğramış tarih öncesi yaratıklardır. Oyuncuların tamamlamaları gereken görevler ve savaş meydan okumaları arasında Dinosaur Cull, VTOL Defense, Data Key Security, Omega Charge ve Energy Taker gibi hedefler bulunur.

Exoprimal, farklı platformlarda oynanabilen bir oyundur. Oyuncular PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarında oyunu oynayabilirler. Ayrıca oyuncuların farklı platformlardaki arkadaşlarıyla oynamalarına olanak sağlayan bir özellik de düşünülmektedir.

Exoprimal Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-7500 / AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 560
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 / Windows 11 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 5 3600X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Exoprimal Çıkış Tarihi

Exoprimal oyunu Capcom tarafından geliştirilen ve 14 Temmuz 2023 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One ve Xbox Series X/S platformları için piyasaya sürülecek bir çok oyunculu üçüncü şahıs nişancı oyunudur.

Exoprimal Fragman

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Dijital Pazarlama Uzmanı

Yazarın Profili