fbpx

Frostpunk Sistem Gereksinimleri

Frostpunk Sistem Gereksinimleri
Okunuyor Frostpunk Sistem Gereksinimleri
0 / 5 Ortalama: 4.92 Toplam: 13

Frostpunk Sistem Gereksinimleri: Soğukta Hayatta Kalma Mücadelesi Başlıyor! ❄️🎮 En Uygun PC Ayarları ve Tavsiyeler!

Frostpunk, 11 bit studios tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir şehir kurma ve hayatta kalma oyunudur. Oyun, 2018 yılında Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One gibi çeşitli platformlar için piyasaya sürülmüştür. Oyun, volkanik bir kışın dünya çapında soğuk bir iklimi tetiklediği alternatif tarihli 19. yüzyıl dünyasında geçmektedir.

Frostpunk’ta oyuncular, buzlu bir çölde hayatta kalmaya çalışan bir grup sağ kalanın yöneticisi olarak rol alırlar. Temel amaç, nüfusu hayatta tutmak için ısı sağlayan dev bir jeneratör etrafında bir şehir inşa etmek ve sürdürmektir. Oyuncular, kaynakları yönetme, altyapı, yasalar ve vatandaşların refahı gibi konularda zorlu kararlar vermeleri gerekmektedir.

Oyunun belirleyici özelliklerinden biri, ahlaki ikilemlere vurgu yapması ve birçok kişinin ihtiyaçlarını az sayıdaki kişinin ihtiyaçlarıyla dengeleme zorluklarıdır. Oyuncular sıkça, vatandaşların refahını ve moralini etkileyebilecek seçimlerle karşı karşıya kalacaklar ve bazen toplumun hayatta kalmasını sağlamak için etik açıdan zorlayıcı kararlar vermeleri gerekecektir.

Oyun ilerledikçe, oyuncular liderlik becerilerini ve karar verme yeteneklerini sınayan çeşitli senaryolar, zorluklar ve olaylarla karşılaşırlar. Son amaç, şehri ve nüfusu hayatta tutmak, aynı zamanda soğuk ortamın zor gerçekleriyle ve ortaya çıkan toplumsal gerilimlerle başa çıkmaktır.

Frostpunk Minimum Sistem Gereksinimleri

GereksinimMinimum
İşletim SistemiWindows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci3.2 GHz Çift Çekirdekli
Bellek4 GB RAM
Ekran KartıGeForce GTX 660, Radeon R7 370 (DirectX 11)
Depolama8 GB Boş Alan

Frostpunk Önerilen Sistem Gereksinimleri

GereksinimÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci3.2 GHz Dört Çekirdekli
Bellek8 GB RAM
Ekran KartıGeForce GTX 970, Radeon RX 580 (DirectX 11)
Depolama8 GB Boş Alan

Frostpunk Çıkış Tarihi

Frostpunk oyunu, 24 Nisan 2018 tarihinde çıkış yapmıştır.

Frostpunk Fragman

Yorum Yap