1. Anasayfa
 2. Sinema ve Dizi

Garfield Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Garfield Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!
Garfield Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
0

Karikatürist Jim Davis tarafından 1978 yılında yaratılan, pazartesi günlerinden nefret etmesi ve lazanyaya olan sevgisiyle tanınan uyuşuk kedi Garfield, hayranlarına heyecan verici bir animasyon filmi ile geri dönüyor. Bu kez, Garfield’in seslendirmesini üstlenen Chris Pratt ile birlikte, vahşi bir dış mekân macerasına hazır olun. İlk fragmanı izleyicilerle buluşan The Garfield Movie / Garfield, 24 Mayıs‘ta sinemalarda olacak. Dünya çapında ünlü, pazartesileri sevmeyen, tembel, şişman ve alaycı ev kedisi Garfield, yeni maceralarıyla beyazperdede seyirci ile buluşarak keyifli anlar vaat ediyor.

Garfield Film Fragmanı

Chris Pratt‘in seslendirdiği Garfield, bu kez vahşi bir dış mekân macerasına hazırlanıyor. Samuel L. Jackson‘ın seslendirdiği Garfield’in dağınık sokak kedisi babası Vic, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkıyor. Garfield, kayıp babası Vic ile yeniden bir araya gelince, Garfield ve sadık köpek arkadaşı Odie, mükemmelce şımartılmış hayatlarından ayrılarak Vic’in komik ve riskli bir soyguna karıştığı maceraya sürükleniyorlar.

Yönetmen koltuğunda Mark Dindal‘ın oturduğu filmde, baş karakter Garfield’ı seslendiren Chris Pratt‘a ek olarak Samuel L. Jackson, Nicholas Hoult, Cecily Strong, Hannah Waddingham, Brett Goldstein, Bowen Yang, Harvey Guillén ve Ving Rhames gibi birbirinden yetenekli isimler kadroda yer alıyor.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films‘in üstlendiği Garfield, 24 Mayıs‘ta sinemaseverlerle buluşacak. Pazartesilere olan nefreti ve lazanyaya olan aşkıyla bilinen Garfield, bu kez izleyicilere komik, heyecanlı ve sürükleyici bir macera sunmaya hazırlanıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Dijital Pazarlama Uzmanı

Yazarın Profili