fbpx

Marvel’s Spider-Man 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Marvel’s Spider-Man 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu
Okunuyor Marvel’s Spider-Man 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu
0 / 5 Ortalama: 0 Toplam: 0

Marvel’s Spider-Man 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu: Heyecan Verici Yeni Macera için Geri Sayım Başladı! Hayranların Sabırsızlıkla Beklediği Tarih Ortaya Çıktı!

Marvel’s Spider-Man 2‘nin çıkış tarihi büyük bir heyecanla bekleyen oyun severler için sonunda açıklandı. Sony, geçtiğimiz günlerde düzenlenen State of Play sunumunda oyunla ilgili uzun bir oynanış videosu paylaştı ve Geoff’un ısrarlarına dayanamayarak çıkış tarihini bu akşam duyurma kararı aldı.

Marvel’s Spider-Man 2’nin Çıkış Tarihi

Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkış tarihi, Insomniac Games tarafından 20 Ekim 2023 olarak duyuruldu. Oyunun şu anda yalnızca PS5’e özel olacağı belirtiliyor. Bu haberle birlikte Ekim ayı gerçekten büyük bir oyunla renklenecek. Ayrıca, oyunun koleksiyon sürümüne ait bir görsel de paylaşıldı. Özellikle figür, birçok oyuncunun dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Marvel’s Spider-Man 2‘nin en büyük sırlarından biri, Venom’un kimliği konusunda. Daha önce herkesin odaklandığı isim Eddie Brock’tu. Ancak, simbiyotun Eddie’ye bulaşmayacağı resmi olarak açıklandı. Insomniac, kendilerine özgü bir hikaye örgüsü yazdıklarını ve bu nedenle karakterlerin çizgi roman hikayesinden farklı olacağını belirtti.

Buradan çıkaracağımız bir tahmine göre, muhtemelen simbiyot Harry’ye veya fragmanlarda gördüğümüz Kraven’e bulaşabilir. Ancak, bu sorunun cevabını öğrenmek için 20 Ekim’i beklememiz gerekecek. Peter ve Miles’ı yöneteceğimiz oyunda, Kraven, Lizard ve Venom gibi bilinen düşmanlar öne çıkıyor. Tabii ki, bunların yanı sıra ilk oyundan hatırlayacağımız bazı düşmanlar ve yeni karakterler de olacaktır.

Yorum Yap