fbpx

Midnight Ghost Hunt Sistem Gereksinimleri

Midnight Ghost Hunt Sistem Gereksinimleri
Okunuyor Midnight Ghost Hunt Sistem Gereksinimleri
0 / 5 Ortalama: 0 Toplam: 0

Korku dolu bir hayalet avına hazır mısınız? Midnight Ghost Hunt Sistem Gereksinimlerini Öğrenin ve Gizemli Hayaletlerle Savaşın! Gerilim Dolu Bir Deneyim Sizi Bekliyor!

Midnight Ghost Hunt, birinci şahıs çok oyunculu bir korku oyunudur. Oyunda, hayalet avcılarıyla hayaletler arasında geçen 4’e 4 bir mücadele yaşanır. Hayalet avcıları, yüksek güçlü silahlar ve ruh tespit teknolojisiyle donanmıştır. Avcılar, hayaletleri tespit etmek ve onları tuzaklara düşürmek veya yok etmek için becerilerini kullanmalıdır. Öte yandan, hayaletler lambalar, heykeller, sandalyeler gibi eşyalara bürünebilir ve gizlenmek veya silah olarak kullanmak için bu eşyaları kullanabilirler. Oyun, avcılar ve hayaletler arasında gerilimi artıran bir mekanizma sunar.

Oyunda, avcılar başlangıçta silahları ve teknolojileriyle bir avantaja sahip olsalar da gece yarısı çaldığında hayaletler süper güçlü bir hale gelir ve avcıları hayatta kalmak için çaresiz bırakır. Hayaletler, çeşitli eşyalara bürünebilir ve hatta avcıların klonlarına dönüşerek aralarına karışabilirler.

Midnight Ghost Hunt Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel i3-4130 / AMD Ryzen 3 veya eşdeğer
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 580 veya eşdeğer
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Midnight Ghost Hunt Çıkış Tarihi

Oyunun erken erişim versiyonu 31 Mart 2022‘de Steam’de yayınlanmıştır ve geliştiriciler oyunun geliştirme sürecini 1-2 yıl daha devam ettirmeyi planlamaktadırlar. Oyunun tam sürümünden ne kadar farklı olacağı konusunda ise kesin bir bilgi verilmemektedir.

Midnight Ghost Hunt Fragman

Yorum Yap