1. Anasayfa
 2. Oyun

Six Days in Fallujah Sistem Gereksinimleri

Six Days in Fallujah Sistem Gereksinimleri
Six Days in Fallujah Sistem Gereksinimleri
0

Gerçekçi Bir Savaş Deneyimi! Six Days in Fallujah Sistem Gereksinimleri Açıklandı. Oyunu Oynamak İçin PC’n Hazır mı? Hemen Öğren ve Savaşa Katıl! 🎮💥

Six Days in Fallujah, Victura tarafından yayınlanan ve Highwire Games tarafından geliştirilen bir taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyun, 2004 yılı Kasım ayında, Irak Savaşı sırasındaki İkinci Falluja Muharebesi’nde geçmektedir. Hikayesi, ABD Deniz Kuvvetleri’nin 3. Taburu, 1. Piyade Alayı (3/1) tarafından yönetilen ve Falluja şehrindeki Irak direnişiyle savaşan bir grup Amerikan askerini ve savaşın ortasında şehirden kaçmaya çalışan bir Iraklı aileyi takip etmektedir.

Erken erişim sürümüyle birlikte dört kooperatif görevi oynanabilir durumdadır ve bu görevler 1 ila 4 oyuncu tarafından oynanabilir. Oyun, gerçekçi yapay zeka düşmanlarına karşı oynanmaktadır ve görevler prosedürel olarak oluşturulan savaş alanlarında gerçekleşmektedir.

Oyunun tam sürümü, gerçek hikayelere dayanan bir tamamlanmış tek oyunculu hikaye kampanyası sunacak ve daha fazla oyuncu rolü, kooperatif görevler ve yapay zeka takım arkadaşları gibi özellikleri içerecektir. Bu bileşenlerin Erken Erişim süreci boyunca adım adım tanıtılması planlanmaktadır.

Six Days in Fallujah Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 7. Nesil / AMD Ryzen 5-2600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD Radeon R9 390 / AMD 580
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Geniş bant internet bağlantısı
Depolama: 22 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 11
İşlemci: Intel Core i7-8700 / AMD Ryzen 7-2700x
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia RTX 2070 / AMD RX-5700XT
DirectX: Sürüm 12
Ağ:  Geniş bant internet bağlantısı
Depolama: 22 GB kullanılabilir alan

Six Days in Fallujah Çıkış Tarihi

Six Days in Fallujah, 22 Haziran 2023 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Dört kooperatif görev bulunmaktadır ve bu görevler, oyun her oynandığında prosedürel olarak oluşturulan kentsel haritalarda gerçekleşmektedir. Oyunun geliştirilme süreci devam ederken, yapay zeka kontrollü takım arkadaşları, daha fazla kooperatif görevler, özel operatör görevleri, daha fazla asker milliyeti ve tek oyunculu bir kampanya gibi özelliklerin eklenmesi planlanmaktadır.

Six Days in Fallujah Fragman

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım