fbpx

Star Wars Outlaws Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Star Wars Outlaws Oynanış Fragmanı Yayınlandı!
Okunuyor Star Wars Outlaws Oynanış Fragmanı Yayınlandı!
0 / 5 Ortalama: 0 Toplam: 0

Ubisoft, bugün düzenlediği etkinlikte geçtiğimiz gün duyurulan açık dünya Star Wars oyunu Star Wars Outlaws‘ın oynanış fragmanını paylaştı.

Ubisoft, Xbox Games Showcase etkinliğinin en büyük sürprizlerinden birini dün sahneye çıkararak yapmıştı. Dünkü etkinlikte Massive Entertainment tarafından geliştirilen Tom Clancy’s The Division 2 ve Avatar: Frontiers of Pandora‘nın arkasındaki ekip, merakla beklenen yepyeni Star Wars oyunu ‘Star Wars Outlaws‘ı duyurmuş ve oyunun neler sunacağını gösteren bir sinematik fragman yayınlamıştı.

Bugün ise Ubisoft Forward etkinliğinde Ubisoft, Star Wars hayranlarının heyecanını doruklara çıkaran oyunun oynanış fragmanını paylaştı. Yaklaşık 10 dakikalık bir süreye sahip olan fragman, oyun içinde bizi nelerin beklediği konusunda ipuçları sunuyor.

Star Wars Outlaws Oynanış Fragmanı

Fragman, Kay isimli karakterle birlikte Tashora gezegenine götürüyor. Görüntülere baktığımızda, hepimizin sevdiği Star Wars atmosferinin oyun içinde yer alacağını hemen fark edebiliyoruz. Oynanış fragmanından, aksiyon dolu ve eğlenceli kovalamacaların, blaster’lı çatışmaların ve daha fazlasının bizleri beklediğini görebiliyoruz.

Star Wars Outlaws, heyecan verici bir açık dünya oyunu olacak. 2024 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak olan oyun, The Empire Strikes Back ile Return of the Jedi filmleri arasındaki olayları ele alacak.

Oyunseverler, Kay Vess karakterini yönlendirecek ve ona Nix adlı bir arkadaş eşlik edecek. Oyunda, galaksinin hem ikonik hem de farklı gezegenlerini keşfetme imkanı bulacağız. Azılı suçluların arandığı galaksideki bir grup suçluya katılacak ve bunu yaparken diğer suçlularla mücadele edeceğiz.

Star Wars Outlaws’un Daha Önce Yayınlanan Fragmanı

Yorum Yap