1. Anasayfa
 2. Oyun

Unrecord Sistem Gereksinimleri

Unrecord Sistem Gereksinimleri
Unrecord Sistem Gereksinimleri
0

Unrecord Sistem Gereksinimleri: Gizemli Bir Macera Sizi Bekliyor! Bu Heyecan Verici Oyunu Oynamak İçin İhtiyaç Duyduğunuz Donanımı Öğrenin! Sırlarla Dolu Bir Dünyaya Dalın!

Unrecord, geliştirici tarafından yapılan açıklamalara göre bir taktiksel nişancı oyunudur ve Unreal Engine 5 grafik motoruyla geliştirilmiştir. Oyun, Steam’de listelenmiş olup henüz erişilebilir durumda değildir. Unrecord, oyunculara derinlemesine bir hikaye deneyimi sunmayı hedeflemekte olup karmaşık diyaloglar, yenilikçi oyun mekaniği, zorlu ahlaki ikilemler ve benzersiz bir atış sistemi içermektedir. Oyun, bir polis memurunun gözünden suç dosyalarını araştırmayı ve çeşitli karakterlerle karşılaşmayı gerektiren bir hikaye sunmaktadır.

Unrecord’ın oynanış videosu gerçekçi grafiklerle dikkat çekmektedir ve oyunun gerçek zamanlı oyun içi görüntüler içerdiği belirtilmektedir. Geliştirici ekibin yaptığı açıklamalara göre oyunun sahte olmadığı ve geliştirilme aşamasına ait olan tüm modellemelerin ve nişan alma-ateş etme mekaniklerinin paylaşıldığı belirtilmiştir.

Unrecord Sistem Gereksinimleri

Unrecord, henüz Steam’de erişilebilir değil ve çıkış tarihi duyurulmadığı için sistem gereksinimleri hakkında net bir bilgi yoktur.

Unrecord Çıkış Tarihi

Unrecord oyunun çıkış tarihi, hikayenin nasıl şekilleneceği, sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında henüz resmi bir bilgi bulunmamaktadır.

Unrecord Fragman

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Dijital Pazarlama Uzmanı

Yazarın Profili